Praca ze zwierzętami to moja ogromna pasja. Są one dla mnie nie tylko nieodłącznymi towarzyszami życia codziennego, ale przede wszystkim dają mi siłę, energię i radość , których nie sposób opisać słowami. Bezgraniczna miłość do zwierząt przerodziła się w pracę i stała się stylem życia, którego nie mogłabym zamienić na nic innego.

Od wielu lat jestem dyplomowanym groomerem. Wiedzę i praktykę z zakresu sztuki pielęgnacji zwierząt zdobywałam ucząc się od największych polskich oraz międzynarodowych specjalistów m.in.: Corinny Verschuren, Denysa Lorrain, Martiala Carre, Kitty Ponnet czy Elizy Tomczak. By doskonalić swoje umiejętności zawodowe systematycznie uczestniczę w licznych seminariach i warsztatach z zakresu grooming. Dbanie o własny rozwój daje mi ogromną satysfakcję, a moim klientom gwarantuje bezpieczeństwo i usługi na najwyższym poziomie.

W mojej firmie zatrudniam groomerów o najwyższych kwalifikacjach , ogromnym sercu i wrodzonej wrażliwości do zwierząt.

Troszczymy się, by każde zwierzę czuło się jak u siebie w domu. Pozytywnym nastawieniem, otwartością, miłością a niekiedy zabawą minimalizujemy stres związany z wizytą u psiego fryzjera.

Inspiracją do wykonywania tego niezwykłego zawodu stał się mój piesek. Gdy pojawił się w moim życiu, nabrało ono nowego sensu. Dziękuję

 

Moje Artykuły

» Pielęgnacja yorkshire terriera (.pdf)
» Pielęgnacja psów krótkowłosych (.pdf)”Dziękuję, że jesteś blisko.
Za serce, co niesiesz w pysku!
Za ciężką mordę i łapy obie!
I za kolory świata – co nosisz w sobie!
Dziękuję, że każdej nocy
ogrzewasz mnie snem spokojnym,
Za Twe spojrzenia dziękuję i najwierniejsze oczy!
Dziękuję, że jesteś i że zawsze czekasz!
Za uśmiech dziękuję i miłość!
I za nadzieję w przyszłość!
Dziękuję, że we mnie nie wątpisz,
choć powodów wiele,
bo jestem tylko Twoim człowiekiem…”

Gerlach

© Copyright 2009 - 2018 Doggy Diamond, Wszelkie Prawa Zastrzeżone / RODO

Realizacja: Agencja Interaktywna Suchowski Media