Z prawdziwą przyjemnością zapraszamy Państwa do salonu pielęgnacji psów i kotów Doggy Diamond. Bogata oferta pielęgnacyjna wraz z wyjątkową atmosferą tego miejsca stanowią gwarancję w pełni udanej wizyty Waszego pupila.

Doggy Diamond jest niezwykłym miejscem, które powstało z bezgranicznej miłości do zwierząt. Tu w sposób szczególny dbamy o wygląd Państwa czworonogów, mając jednocześnie na uwadze ich dobre samopoczucie. Troszczymy się, by każdy piesek, czy kotek czuły się u nas bezpiecznie, swobodnie i komfortowo. Wszystkie czworonogi traktujemy indywidualnie, z należytym szacunkiem, poświęcając im tyle czasu, ile potrzebują. Zabiegi pielęgnacyjne w naszym salonie odbywają się w przyjaznej atmosferze. Nigdy nie stosujemy wobec zwierząt jakichkolwiek form agresji, nie używamy poskramiaczy, ani środków uspokajających. Podstawę naszej pracy stanowią pozytywne emocje i spokój.

Groomerzy pracujący w salonie Doggy Diamond posiadają najwyższe kwalifikacje potwierdzone licznymi dyplomami i certyfikatami.

Do salonu Doggy Diamond zapraszamy wszystkie pieski: rasowe i wielorasowe, krótko i długowłose, miniaturki i duże psy. Miło nam będzie również gościć kotki. W salonie pracujemy na profesjonalnym sprzęcie oraz używamy kosmetyków renomowanych firm. Posiadamy ponadto część sklepową, gdzie znajdziecie Państwo wszystkie niezbędne artykuły dla swoich zwierzaków.

Wierzymy, że nasza szeroka oferta w pełni sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów, a każdy pupil z przyjemnością zawita tu kolejny raz.

Zapraszamy

© Copyright 2009 - 2018 Doggy Diamond, Wszelkie Prawa Zastrzeżone / RODO

Realizacja: Agencja Interaktywna Suchowski Media